Sevdiğini Aşık Etmek için Tılsım

Büyü denilen kavramın o kadar çok çeşidi vardır ki, saymakla bitmez. Hatırınıza getireceğiniz pek çok şey için büyü yapılabilir. Büyü çeşitleri arasında olanlardan bir kısmı da aşk büyüleri dir. Bu büyüler, aşk tılsımları yaptırılan kişiyi aşk tılsımı yaptıranlara aşık ettirmedir. Yapılması günler sürer. Riyazetler gerektirir. İstediğiniz kişiyi kendinize aşk tılsımı sayesinde aşık edebilirsiniz. Aşk tılsımının böyle bir özelliği bulunmaktadır. Çok sevdiğiniz ve aşık olduğunuzu birisi varsa ve size hiç ilgi göstermiyor teklifinizi geri çeviriyorsa, aşk tılsımı sayesinde bunu başarabilirsiniz. Bu büyü yapılırken sevdiğiniz kişiye ve size özel olarak yapılır. Bu tılsımla aşk tılsımı hazırlanarak medyum tarafından size sunulur. Aşk tılsımı medyumların sahip olduğu özellikler sayesinde bu kişilere özel tılsımlardır. Sizlerde aşk tılsımı yaptırabilirsiniz. Çok sevdiğiniz kişiler için medyumlar bu tılsımı yapabilirler. İnsanlar bazen hayatlarında istediklerini elde edemezler. Bunlardan birisi de aşk üzerinde oluşan sorunlardan ibarettir. Hayatınız boyunca aradığınız kişiyi bulamayabilirsiniz ancak günü gelir ve aradığınız kişi karşınıza çıkar. Bu durumda da o sizi istemeyebilir. Bu gibi durumlarda yıkıma uğrayabilirsiniz ve hayatınız kararabilir. Ancak sizlere önerimiz psikolojik bunalıma girmek yerine alternatifler bulmak olmalıdır. Bu alternatiflerden en işe yarayanı medyumlar tarafından hazırlanır. Aşk tılsımı gerçekten işe yarayan bir yöntemdir. Sevdiğiniz kişiye kavuşmak istiyorsanız yaptıracağınız aşk tılsımı sayesinde ömrünüzün sonuna kadar o kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Ayrıca diğer bir büyü olan bağlama büyüsüyle sizden başkasına bakmasına engel olabilirsiniz.

Sevdiğini Aşık Etmek için Tılsım” için 2 yorum

  1. Mustii-3 dedi ki:

    Selam hocam evliligimde mutsuzum eşim annesinsen dolayı çok muafazakâr 5-6 sene öncede ayrılmak istedim çocugumuz ufak diye idare ettim şimdi çalıştıgı iş yerinde tezgâh arkadaşıma aşik oldum oda eşini sevmiyor çocuklari oldugu icin duruyor eşiyle sorunlu hayatı var niye ayrılmıyorsun dedigimde kredi kartım onda çalıştıgı maaşıni bile eşi alıyor sokakta kalırım diye korkuyor 4 sene ayrılmayı düşünmüyor ama ayrılacak olsa bile ben bir garanti vermemmi lazım onumu bekliuor çünku çocugunu ünüversiteye gönderdikten sonra olabilir ayrilabilir imasında bulundu .benim gözüm ondan baskasını görmüyor cok temiz kâlpli yardım sever beni tanıştigımızdan beri agrasiftim şimdi ise beni çok degiştirdi bu konuda ne yapabilirim bana yardimcı olabilirmisiniz

  2. Derya.a dedi ki:

    benim babam sürekli alkol alıyordu. Evine gelmiyor, dışarda kadınlarla ilgileniyor ve evine açıkçası bakmıyordu. Bir tanıdığım bana şeker büyüsü ile bağlama konusunda bir kaç bilgi verdi. Bende araştırdım sordum soruşturdum özellikle çok alkol alan kişileri dışarıdan soğutup, alkolden uzaklaştırıp evine bağlı bir insan haline getirmek için iyiymiş. Kesme şeker büyüsü tamamen bununla bağlantılıymış. Medyum hoca ile telefonla konuştum. Ben İzmirdeyim o başka bir şehirde ilk başta hocanın yanına gidilecek zannediyordum ama gerek bile yokmuş. Babamın durumunu anlattım. Kesme şekerle bir şeyler yaptı ve bana kargoyla gönderdi. O şekerleri babama bir şekilde çayla ya da şekerli yiyeceklerle yedirdim. Babam 18 gündür alkol almıyor işten eve, evden işe gidiyor. Geçmişine baktığında anlattıklarımıza şaşıran gözlerle bakıyor. Kesinlikle ve kesinlikle alkol alan eşiniz varsa evinize bakmıyorsa, çocuklarınıza şiddet uyguluyorsa 05422546214 numarasından arayın.

Bir cevap yazın