Sevdiğini Aşık Etme ve Bağlama Büyüsü veya Duası

Belki en çok yapılan dualardan birisi birisini aşık etmek için edilen dualar olabilir. Herhalde çocukluğunda veya okul çağlarında sevdiği kız veya erkek kendisine aşık olsun diye dua etmemiş olanımız yoktur.

Aşık Etme Duası Nedir? Birini kendine aşık etme duası denenmiş başkaları tarafından da doğruluğu kabul görmüş dualardır. Bu dualar dilden dile ve hatta nesilden nesile aktarılarak herkes tarafında uygulanır. Bu dualara çok tesirli oldukları durumda bazen körkütük aşık etme duası gibi adlar da verilir. Aşık Etme Duası Günah Mıdır? Aşık etme duası temiz kalp ile ve kötü niyet barındırmadan yapıldığı sürece günah değildir. Örneğin uzaktaki birini kendine aşık etme duası yapan bir kız bu duayı uzakta askerde olan sevdiği için yapıyorsa bunda günahlık bir durum olamaz.

Sevdiğini Aşık Etme ve Bağlama Büyüsü veya Duası” için 23 yorum

 1. Metin^ dedi ki:

  Faruk hoca yaptığı onlu vefk çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Faruk bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan faruk hoca beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar

  1. Tubi-- dedi ki:

   Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve faruk hocayı buldum. Vefkle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını hızlı bir şekilde konuştuk zaten faruk beyle. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

   1. Burak dedi ki:

    Peki muskayı veya tılsımı nekadar süreli kullandınız

 2. Tekinas dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son faruk hocayı gördüm işlem yaptırdım vefk isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki faruk hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var faruk hocam.

 3. Teke- Kenan dedi ki:

  Selamlar ben faruk beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Hocam ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 4. Zeynepp dedi ki:

  Benim sevdiğim birisi var ve onunla uzun zamandan berri sürekli olarak aynı ortamda birlikte zaman geçiriyoruz. Fakat kendisi benimle ilgilenmek yerine arkadaşım ile sürekli iletişime geçiyor ve onunla ilgileniyor. Hatta bana arkadaşım hakkında bir kaç soru bile sordu. Bu benim oldukça sinirlerimi bozuyor. Ben ona çok uzun zamandan berri aşığım ve tam yakınlaştık derken bu sorun beni çok yıpratıyor. Hoca ile iletişme geçmek istiyorum ama korkuyorum. Daha önce fotoğrafa okunan aşk büyüsünü yaptıran oldu mu bana bilgi verebilirmisiniz. Buna çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur mu yaptıran kişiler.

  1. MeLikE dedi ki:

   Merhaba zeynep ben melike yorumunu okudum ve açıkcası durumuna üzüldüm. Ben hocam ile çalıştım ve hocam büyü yapmıyor. Hocam vefk, celb gibi dualar ile yapılan tılsımlardan yapıyor. Bana yaklaşık 3 ay önce aşk vefki yaptı ve şuan nişanlanmak üzereyim. Hocamdan Allah razı olsun beni zor durumdan kurtardı ve dediklerinin hepsi harfi harifyen uyguladı. Beni sabırla dinledi ve bana yardımcı oldu. Sanada yardımcı olacaktır. ona ulaşarak bilgi alabilirsin. Korkmana gerek yok hocam çok ilgili bir kişi.

    1. MeLikE dedi ki:

     Merhaba önce ilk başlarda olmuyor gibiydi ama sonradan arttı sanırım tesiri. Yaradı Gül.

 5. Zeynepp dedi ki:

  Melike hocaya nasıl ulaşabilirim peki numarasına baktım bulamadım yardımcı olabilir misin aradığım zaman ne diyim terslemez demi hoca beni yani marketten çikolata almaya benzemiyor bu işler açıkçası korkularım var. Numrasını buradan paylaşırsan sevinirim.

 6. MeLikE dedi ki:

  0542 2546214 numarası bu arayabilirsin.

 7. muhittinkanis dedi ki:

  yapilmis muskayi evde nereye saklandigini nasil buluruz

 8. selami dedi ki:

  Allah bin defa razı olsun Hocamız o kadar ilgili alakalı ki 2 senelik evliliğim bitmiş harap olmuş bir şekildeyken faruk hocayı tanıdım . hem işimi halletti hem de o kadar desteğini gördüm ki.. 2 ay önce çocuğumuz oldu . Her gün dua ediyorum hocamıza..

 9. Burçin dedi ki:

  Bende çalışmaya başladım 2 gündür hocadan haber bekliyorum inşallah olur

  1. Aysun dedi ki:

   Son durum.ne burçin

 10. sami dedi ki:

  Allah bin defa razı olsun hocamdan eşim geri döndü aile muhabbetim arttı. Her gün dualarımdasınız hocam..

 11. kamil dedi ki:

  ben vefk yaptırdım aslında başlarda çok farklı kişilerden darbe yediğim için güvenmeyerek başlamıştım fakat faruk hocam o kadar iyi bir insan ki kendisi ne gerekiyorsa yaptı benim ve ailem için.Eşim geri geldi Allah sizden razı olsun.Çok faydanızı gördüm faruk hocam buraya yorum yazmayı kendime şart bildim.

 12. ayşe dedi ki:

  eşimle ayrıldık 1 sene öncesinde. sonrasında pişman oldum ve eşimin geri gelmesi için en son çare faruk hocama vefk yaptırdım . Allah iyiki karşıma çıkarmış. eşimle yeni yeni barıştık ve birazdan görüşmeye gideceğim. heyecanla yazmak istedim

 13. Nebahat dedi ki:

  Faruk hocam büyü yapmıyor rahmani yöntemle vefk ve celp yapıyor. Sonuna kadar güvenebilirsiniz kendisi çok ilgilidir. Allah razı olsun çok yardımlarını gördüm yuvam yıkılmaktan kurtuldu..

 14. ayşe dedi ki:

  adım ayşe 3 senelik evliyim kocam çok değişti gözü hep dışarda ve sonunda birini buldu gitti çocuklarımla perişan olduk. Hocam vefk yaptı ilk haftasında fayda gördüm eşim ilk tanıştığımız zamanlarki gibi aşkla bakıyor artık gözlerime o pis kadın aramızdan çekildi şükürler olsun

 15. ceyda sar dedi ki:

  aslında benim kocam beni aldatmadı ama eskisi gibi sevgisi yok gibi hissediyordum beni hep kötü hor görüyordu artık büyük çıkmaza girmiştim ve hayatım zorla gidiyor gibiydi . bir arkadaşımın tavsşyesi ile faruk hocayla irtibata geçtim aslında başladrda korkmuştum ama hocam okadar iyi bir insan ki .ok ilgili kendisi. vefk hazırladı ve 8. gün kargoyu teslim aldım paketi açar açmaz odamı öyle güzel bir koku kapladı ki ve içim huzurla doldu. eşim şimdi söylediklerimi dinler oldu bana değer verdiğini gözlerinden anlıyorum ilk başlardaki nişanlılık dönemine geri döndük sanki sağol hocam.

 16. ZEYNO SİMA dedi ki:

  SEVDİĞİM BENİ TERKETTİ VE ÇOK KİNLENMİŞTİM GÖZÜMÜ KARARTTIM İNTERNETTE BÜYÜ SAYFALARINI GEZİYORDUM FARUK HOCAYA DENK GELDİM . VE BANA BÜYÜNÜN HARAM OLDUGUNU BÜYÜK GÜNAGHLARDAN OLDUGUNU SÖYLEYEREK BENİ İKNA ETTİ VE RAHMANİ YÖNTEMLERLE VEFK İŞLEMİ HAZIRLADI ŞUAN ÜZERİMDE TAŞIYORUM VE ALLAH RAZI OLSUN BÜYÜK BİR GÜNAHA GİRMEMİ ENGELLEDİ . VE BU YAZIYI YAZARKEN BENİ DURDUK YERE TERK EDEN ŞAHIS MESAJ YAZIYOR 2 GÜNDÜR SABAH AKŞAM NASIL PİŞMAN OLDUGUNU ANLATMAYA ÇALIŞIUYOR. HOCAMA GÜVENEBİLİRSİNİZ SAĞOLSUN SAYESİNDE AHİRETİMİ YAKMAKTAN KURTULDUM.

 17. Rukiye D. dedi ki:

  Ben gözümü kararttım internetten büyü İle ilgili araştırmalar yaparken Faruk hocama denk geldim Allah razı olsun beni büyük günaha girmekten kurtardı bana geri getirme ve vefki yaptı. Allah’ım affetsin az kalsın büyük günaha girecektim şimdi nişanlandık Allaha binlerce şükür Faruk hocamIn sayesinde.

Bir cevap yazın