Muhabbet Arttırma Vefki

Vefk

Vefk, tevafuk kelimesinin kökünden gelir.

Tesadüf; rast gelme, kendiliğinden olma, tedbirsiz meydana gelme.

Tevafuk; birbirine uygunluk, muvafık oluş, nizamlanmış biçimde birbirine uygun olmak.

Her iki kelime zıtlıkları ile birbirlerini tarif eder. Günlük hayatta tesadüf kelimesini çok kullanmamıza rağmen, gerçekte tesadüf yoktur, tevafuk vardır. Yaratılışta ve devam eden hadiselerdeki pek çok noktadaki benzerlikler tesadüf değil, tevafuktur.

Başımıza gelen bazı olaylar karşısında çok defa şaşırır, hayrete düşer veya bazılarının yaptığı gibi kendimizi bir şey sanmaya başlarız. Oysa başımıza gelen olay sadece kaderin kesiştiği noktada bir tevafuktur. Mesela, birisini aklımızdan geçirir veya anarız. Andığımız veya aklımızdan geçirdiğimiz kişi ya bizi arar ya çıkagelir ya da başına bir şey gelir. Bunu hemen büyütüp kendimizi veli saymaya gerek olmadığı gibi o kimsenin başına gelen şeyin de bizimle alakası yoktur. Bu yüzden kendimizi suçlu görmemiz de gerekmez.

Vefk; bir PROBLEMİN DÜZELMESİ için ya da HEDEFLENEN BİR MENFAATE ULAŞABİLMEK için gerekli enerjinin diğer bir noktaya transferini, ruhani varlıklar aracılığıyla mümkün kılan, kişiye özel en tesirli dua hazırlama şeklidir.

Vefk’in kelime anlamı; uygun gelme, uyma, mutabakat, muvafık olma, işi iyi gitme. Dini anlamı ise “etkili tesirli dua” demektir.

Muhabbet Arttırma Vefki” için 7 yorum

 1. semra dedi ki:

  merhaba bende yaptirmak istiyorum fiyati ne kadar

 2. Mevlüt dedi ki:

  Slm sitedeki numaradan arayabilirsn

 3. Serhat dedi ki:

  Ben hocaya bundan 2 ay önce aşk tılsımı yaptırmıştım. Bir kızı çok seviyordum ona aşıktım. Aynı iş yerinde çalışıyorduk ama yaından geçerken beni görmüyor, bakışlarımdan bile haberdar değildi. Bazen göz göze geldiğimizde nefret ediyormuşcasına kafasını çeviriyordu. Ne oldu ne bitti 2 ay içinde bana aşık olduğunu söyledi. Bu aşk tılsımı denilen şey ne güzel bir şey

 4. CAHIT dedi ki:

  EVLENME İSTEĞİMİZE MANİ OLAN BAŞTA KIZ ARKADAŞIMIN BABASI SONRA DA AĞABEYİ EVLENME VEFKİ SAYESİNDE YOLA GELDİLER. ŞİMDİ BİRİSİ DAMADIM, BİRİSİ DE ENİŞTEM DİYE ETRAFIMDA DOLANIYOR. SİZDEN ALLAH BİN KEZ RAZI OLSUN HOCAM BU EVLENME VEFKİ SAYESİNDE BENİM KİM OLDUGUMU ÖĞRENDİLER. DÜRÜST BİR ŞEKİLDE SEVDİĞİM İNSANLA EVLEMEK İSTEMİŞTİM SADECE. NEYSE O KÖTÜ GÜNLERİ ATLATTIK. EYLÜL 30 DA DÜĞÜNÜM VAR..

  1. Selman akaçç dedi ki:

   Hayirli olsun kardesim

 5. Badenur dedi ki:

  Kocam benimle hiç ilgilenmiyordu özellikle son 1 yıldır adamın hiç umurunda bile değildim. Komşularımızla oturup kahve içerken muhabbet büyülere geldi. Komşumun eltisi kocasına bağlama yaptırmış kendisine aşık olsun diye bana Medyum hocayı önerdiler. Bende bağlama vefki yaptırdım şimdi etkilerini az da olsa görmeye başladım henüz 12. gündeyiz.

 6. Sevil-k dedi ki:

  Medyum hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum deneyen pişman olmayacaktır işine aşık ilgili ve gerçekten detaylı şekilde anlatan işini düzgün yapan medyumlardandır tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın