Havas İlmi Aşk Duaları

Havas ilminde yer alan ve etkileri oldukça yüksek derecelerde olan bu işlem de tıpkı vefk işlemleri gibi bir çok amaç için yapılabilmektedir. Havas tarihi geçmişten bu güne kadar halen süre gelen ve bilinen rahmani bir yöntemdir. Havas ilmine sahip olan bir kimse bir çok alanda kendini yetiştirmiş ise güçlü uygulamalar ve tılsımlar konusunda uzaman olmuştur. Fakat düz mantık ile bakacak olursak nasıl ki doktorluk sektöründe kendi içinde dal dal ayrılıyorsa bu ilim sahibi insanlarında uzmanlaştıkları alanlar değişkenlikler gösterebilir. Örneğin hasta olduğumuz zaman doktora giderken rahatsız olduğumu bölümle ilgili bir departman seçeriz ve her dalın operatörü uzmanlaşmış doktoru o alana yönelik hizmetler yaparlar. Ancak genel adı doktorluktur. Tıpkı medyum ve hocaların da aynı şekilde olduğu gerçeği yanlış kabul edilemez. Mesela kulak burun boğaz için gittiğimiz hastanede kalp şikayetlerimi dile getiremeyiz. Dolayısı ile havas ilmi ile yapılan sorunların çözümü içinde problemimize göre alanlar seçmemiz gerekebilir. Her medyum ve hocanın uzmanlaştığı alanlar farklı olabilir. Halk dilinde boylama olarak bilinen bu işlemler aşk bağlama kısmetsizlik gibi problemlerin çözümünde etkili olan işlemler arasındadır. Medyum ve hocayı doğru seçtikten sonra bu yöndeki isteklerinizin olması amacıyla çalışmaları başlatabilirsiniz.

Havas İlmi Aşk Duaları” için 16 yorum

 1. Ali dedi ki:

  fotoğrafla aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Ama anladığım kadarıyla hoca aşk büyüsü değil aşk celbi yapıyormuş etkili olur mu ki

  1. Toprak dedi ki:

   Tavsiye ederim bende harmura aşk celbi yaptırdım faydasını gördüm.

  2. esma t dedi ki:

   evet büyü yapmıyor. büyü çok büyük günahtır. kendisine celp işlemi yaptırdım faydasını gördüm ben ali kardeşim..

 2. Nedim dedi ki:

  Çalıştığım şirkette ben mavi yakayım fakat bir bayandan hoşlandım ama beyaz yaka konumu bir hayli yüksekteydi. Olan olan duygularımı açma gibi şansım yoktu. Bende aşk celbi yaptırdım çok faydasını gördüm. Sayesinde bende beyaz yakaya geçicem inşallah

 3. Ayşenaz dedi ki:

  erkek arkadaşıma bağlama vefki yaptırdım rahat durmayacak gibiydi şimdi gözü benden başkasını görmediği gibi gündüz düşlerinde de ben varım. Hayat şuan bana güzel iyiki varsınız hocam

  1. Burak dedi ki:

   Kaç günde etki etti

 4. özlem dedi ki:

  fotoğrafa okunan aşk büyüsü için sevdiğim kişinin fotoğrafının mı olması gerekiyor? Fotosu bende yok bulmam da ihtimalsiz o yüzden soruyorum.

 5. Sibel dedi ki:

  Merhaba, benim sevdiğim birisi var uzun zamanlardan berri seviyorum ve artık dayanamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Fotoğrafla mı yapılıyor bu işlem nasıl yapılıyor, büyüden başka nasıl kendime aşık edebirim. Yardımcı olun arkadaşlar durumum çok kötü.

 6. sıla dedi ki:

  denildiği gibi çok etkili bir işlem ben faydasını gördüm.

 7. selma dedi ki:

  valla arkadaşlar benim kocam evine gelmeyen geceleri hep geç gelen brisydi hatta hatayında bir kadın oldugundan şüphgelenıyordum ve sonunda ögrendim tahmişnlerimde haklı cıktım çaresizlikten ne yapacagımı bilemedim faruk hoca bağlama vefki yaptı. eşim alkol de kullanıyor bana gerçekten psikolojik şiddet uyguluyordu.hiç tahmin etmiyordum düzelecğini çok geç oldu ama gerçekten faydasını gördüm eşim herşeyi bıraktı ve namaza başladı hamdıolsun Allahıma. faruk hocam Allah ne isteğiniz varsa versin çok ama çok sağolun.

 8. Selma dedi ki:

  Allah senden razı olsun faruk hoca. Eşim döndü haber vereyim dedim. Herşey çok güzel gidiyor

 9. Ali dedi ki:

  Faruk hocama güvenebilirsiniz kesinlikle güvenilir birisidir ben celp yaptırdım tuttu

 10. Şimdilik Gizli kalsın dedi ki:

  Faruk hocayla yeni bir çalışmaya başladık, buralardan görüp ulaştım kendisine.İnşallah iyi bir sonuç alırız beraber.Sonucunu buradan adım adım paylaşacağım sizinle.Umarım her şey gönlünüzce olur.

 11. İSİM YOK dedi ki:

  Güvenilir hoca ne söylediyse oldu

 12. Sinan yankı dedi ki:

  Merhaba arkadaslar ben geri getirme vefki yaptırdım 9. Gün etkisini aldım şükürler olsun. Faruk hocam kraldır

 13. Zemzem dedi ki:

  Gitmedim görüşmedim yaptırmadığım işlem kalmadı olmuyordu artık kafayı yemek üzereydim. Günahın içine batmış kötü yola girmiştüm. İNANMAYARAK DALGA GECEREK ARADIM FARUK HOCAYI UTANIYORUM KENDİMDEN. ÖYLE SICAK ÖYLE SAMİMİ BİR ŞEKİLDE İLGİLENDİ Kİ BENİMLE. ADETA DERDİME ORTAK OLDU. BEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM ARKADAŞLAR. KESİNLİKLE ARAYIN.

Bir cevap yazın