Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası Son zamanlarda çağın hastalığı malesef ilişkilerin nedensiz şekilde bitmesi. Faruk hocamızın bu konular ile ilgili yapmış olduğu işlemlerden bir taneside giden sevgiliyi geri getirme üzerinedir.

Kendisinden dilediğiniz zaman bu konuda yardım alabilirsiniz. Yüksek oranda başarı sağladığı bu işlem, bir çok kardeşimizin derdine derman olmuştur.

Giden sevgiliyi geri getirme

Uzun yıllar bu konular üzerinde çalışmalar yapmış ve ilmini sizlere şifa olma üzerine kullanmaktadır. Sizde eğer böyle konulardan müzdaripseniz kendisine 7/24 saat ulaşabilirsiniz. whatsap üzerinden yada arayarak ulaşmanız mümkün. Üçlü tılsım uygulaması ile %97 lere kadar başarı oranı sağladığı işlemleri bulunmaktadır.

Öncelikle Allah’ın izni ile kendisinin ilmi ile bir çok kardeşimizin yarasına merhem olmuştur..

4 Yorum

 1. erçil dedi ki:

  Sevgilimle ayrıldığımız günden beri tekrar kavuşmak için çok kez yazdım hep bana soğuk davrandı. İyice stres olmaya başlamıştım. Yazınızı okuduktan sonra düşünmeye başladım ve yorumlara göz attım herkes olumlu etki aldığını söylüyordu ben de karar verip yaptırdım hemen iletişşime geçtim hocam benim üstümde çok durdu çok ilgilendi. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sevgilimle tekrar barışmamı sağladınız

 2. sanem tay dedi ki:

  Arkadaşlar ben de kısmetimin açılması için kendisine ulaştım. tanıştığım hiç kimse evlenmek için iyi adaylar değillerdi bir süre sonra bi sıkınıtı olduğunu düşündüm ve bir arkadaş tavsiyesi üzerine faruk hocamızı aradım sağolsun çok ilgilendi benimşe işlemi yaptıktan 1 hafta sonra hayatımda tanımış olduğum insanların en en en iyisi ile tanıştım. işler istediğimiz gibi olursa ciddi düşünüyoruz. Allah razı olsun faruk hocamdan.

 3. ihsan ş. dedi ki:

  Ben de eşim için yaptırdım arkadaşlar çok soğuk davranmaya başlamıştı terketti gitti annesine ayroıca bana ilk başalrda sıkıntı yoktu ama sonrasında fiziksel problemleri de çıkmaya başladı iştahsızlığı ve kansızlık olduğu çıktı gerçekten kendine hiç dikkat etmiyordu yaşam enerjisi sıfırdı diyebiliriz. Kardeşimin eşi bizi tanıştırdı faruk hocamızla onda beridir eşimi geri kazandım çocuklarım da annelerinin geri geldiklerini gördüklerinde çok sevindiler ailecek çok mutluyuz artık allah senden razı olsun hocam. sana her gün dua ediyorum . eğer olmasaydı intihar edecektim sen benim hayatımı kurtardın

 4. aslı dedi ki:

  faruk hoca sayesinbde sevdiğime kavustum arkadaşlar hiç çekinmeden kendisine ulasın co kyardımcı olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara