Aşk Bağlama

Aşk Bağlama

Aşk Bağlama
Aşk Bağlama

Amacı;

sevdiğiniz kişiyi etkiniz altına almak, sürekli sizi düşünmesi, gözü sizden başkasını görmemesi, sevgi, mutluluk, huzur ve aşk işlemleri için yapılan çok kapsamlı bir uygulamadır. kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve işlemin yapılan kişiye telepatik mesajlar haline dönüşerek olumlu düşünceler ulaştırmasıdır.

7 günde hazırlanan etkili ve ömürlük işlemlerdir. 10 ile 40 günler arasında kişilerden kişilere, yaratılışa, ruhsal dirence göre değişmekle beraber olma şansı vardır. Genel olarak yüzde 85 başarı oranı oluyor. Faydalı olunca Allah’ın izniyle ömürlüktür.

Üzerinizde taşırsınız kullanımı kolaydır karşı tarafın etkilenmesi ve bağlanması sağlanıyor, siz kullanırken rüya ve düşünce ile tesir eder.  Hazırlayabilmek için doğum bilgileriniz veya Resimleriniz gerekiyor..

Rabbim tüm derdi olanların yardımcısı olsun inşallah.

Aşk Bağlama İşlemleri

Sevdiğiniz kişinin sevgi muhabbet ve derin bir aşk ile bağlanmasını sağlayan çok güçlü özel yöntemler bulunur. Elbette bu çalışmalar herkesin yapabileceği kolay olmayan yöntemlerdir. O nedenle kesinlikle kendiniz evde denemeyin veya kitaplardan yapmanız tavsiye edilmez. Unutulmamalıdır ki kitaplarda hiç bir zaman tam formül verilmez. Dolayısıyla kişiye özel yöntemleri tercih etmeli ve uzman desteği almanız şarttır.

Bir Yorum

  1. hasan dedi ki:

    Allah senden razı olsun faruk hoca eşim evinde şuan bin şükür senin sayende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara