Aşk Bağlama ve Geri Getirme Vefki

Aşk Bağlama ve Geri Getirme Vefki

Vefk bir amaç için iki insanı barıştırmak, bereket, rızık v.s gibi emeller için yapılan ve ayetler ile hazırlanan güçlü bir duadır, amaç iyi niyettir. Kötü istekler için yapılamaz.

Osmanlı padişahlarının hepsinin de üzerinde vefklerin yazılı olduğu bir çok tılsımlı gömlekleri vardır ve bu gömleklerin bir çoğuda şuan Topkapı sarayında sergilenmektedir.

Aşk vefki yada aşk bağlama vefki olarak adlandırılan vefk aslında celbi muhabbet veya ilka-i celb vefkidir. Bu vefkin amacıda ayrılmış, eş, sevgili, nişanlı veya sözlü insanları tekrar geri birleştirmek iki seven insanı kavuşturmaktır. Esma-ül Hüsna yani Yüce Allah’ın 99 isminden biri olan Ya Cami esmasının vefkide en etkili celbi muhabbet (aşk vefki) vefklerinden biridir.

Sevgi Muhabbet Vefki; Aşk demektir aşk ise muhabbet demektir. Aşk baki olur ve has olur ise muhabbet oluşur, muhabbet bozulur ise aşk çürümeye başlar. Eğer kalben bir muhabbet duymak istiyorsanız karşıdaki insana hem ruhsal hem fiziksel bir bağlılık olması gerekir. Aşık etmek bağlamak bu demektir.

Sevgi Muhabbet Vefkleri; Kimler için yapılır? Sevgi ve Muhabbet Vefkleri birbirinden ayrılmış eşler, sevgililer, nişanlılar için kullanılan ve dua ile yapılan işlemlerdir. Ortada hiç bir şey yokken birden bire ansızın küslük yaşamış veya kavga etmiş insanlar arasında huzur geri gelsin ve barışma hasıl olsun diye yapılır. Vefkler kişilere zarar vermezler insanların akıllarına, ruh ve bedenlerine herhangi bir müdahalede bulunmazlar. Aşk gelişmesi için vefkler çalışır ve kişiler tekrar aşk ı muhabbetle bir birlerine geri dönerler. Vefkin Çalışması; Vefki üzerinize taktıktan sonra Muhterem Hocamızın okumaları doğrultusunda vefk dua ile başlamış olacaktır ve vefki takan kişi hareketlerine dikkat edecektir. Vefk tek taraflı bir işlem değildir Hoca Efendi yazar yapar ama sizinde taşımanız ve taşıma şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir.

İşte başarıyla uyguladığımız, “Muhabbet Vefki”, tarafların ısrarcı olduğu bu inadının kırılmasını, ilişkinin yavaş yavaş daha sıcak, daha normal bir hal almasını ve aralarındaki mesafelerin kalkmasını sağlar.

Aşk Bağlama ve Geri Getirme Vefki” için 100 yorum

 1. Kemal soydan dedi ki:

  Gerçek hoca çok iyi birisi aradım Allah razı olsun çok güzel açıkladı vefki

  1. LEKOŞ dedi ki:

   TELEFON VERIRSIN GOREMEDIM

   1. Gizemli dedi ki:

    Sonuç alanlar var mı

  2. Perihan ince dedi ki:

   Bende yaptırmak istiyorum nasil olacak

 2. erkan efkann dedi ki:

  Hocam sizden allah razı olsun. Başımdan geçen olayı ve sonrasında sizi tanımamdaki en büyük etkiyi kısaca anlatmak istiyorum. Heyecanımı maruz görün.
  Süheyla isminde bir kızı çok sevdim. İlk görüşte aşka inanmıyor olsam da gözleri, saçları, giyimi beni çok etkilemişti. Kızla tanışmak için elimden gelen her şeyi yaptım her defasında da ” git başımdan ” gibi olumsuz cevaplar aldım. Kızı görmeden edemiyor artık sapkınlık korkusuyla etrafımdaki insanlardan korkuyordum. Ama onsuz yapamıyordum ne yapıp ne edip onunla sevgili olmam gerekiyordu yoksa moralim çok bozuluyordu.
  Durumu anneme anlattım ” oğlum madem seviyorsun yaptıralım dedi ” büyüleri araştırdım şeker büyüsüyle aşık etme çok ilgimi çekti. Burada yazan numarayı aradım medyum hoca sağolsun dert etme çözeriz, hallederiz gibisinden sözler söyledi. İlk başta kesin ve garanti vermedi ama %90 sonuç verir dedi. Bunu da göze aldım ve vefki yaptırdım. Bana kargoyla bir şeyler gönderdi kargoyu beklemeden şubeden kendim aldım. O kadar heyecanlıydım ki buradan anlatırken bile aynı heyecanı yaşıyorum.

  3 gün sonra Süheyla ile karşılaştım ve inanın hiç ummadık bir yerde karşılaşma oldu. vefkin etkisinden birisi kesinlikle bu.
  Kendisi yanıma geldi ve ” neden beni takip ediyorsun ” dedi ve bende aşık oldum cevabını verdim.
  Sonrasında gel seninle bir yerde oturup çay içelim dediğinde heyecandan bayılacaktım.
  Hocamdan allah bin kere razı olsun ne yapsam hakkını ödeyemem. burada kendisini övmeyi kendime bir borç bildim ve onun sayesinde süheyla ile olan tanışmamız oldu. 2 aydır sorunsuz bir şekilde birlikteyiz ve evlenmeyi düşünüyoruz ailelerimizle tanıştık bile
  Eğer bir kızı seviyorsanız ya da bir erkeğe aşıksanız abi hiç durmadan hocayı arayın 10 günde etkisini göstermezse gelin bana yazın burdan o kadar güveniyorum. Hocam selametle.
  ama büyü değil tabi hocam vefki yaptı anlattı büyü haram müslümanız sonuçta dualar ile en hayırlısı

  1. Özge dedi ki:

   Merhaba bnde 5 yıldır evlıyım esımın alkolu dayagı sıddetı var hıc bnmle ılgılenmıyor 2 cocugum var evlılıgmın bıtmesı an meselesı ne yapmm lazım

  2. Mtht dedi ki:

   Merhaba
   Ücretleri hakkında bilginiz var mi

   1. muti dedi ki:

    yardım eden biridir durumu olmayana kolaylk sağlar

 3. Cevdet Hasan dedi ki:

  Hocaya hangi numaradan ulaşabilirim

 4. Hikmet dedi ki:

  05422546214 bu numaraya whatsappdan mesaj atın dönüş yapıyor.

 5. Endamın yeter dedi ki:

  Bir kıza aşık olmuştum fakat aramızda çok ciddi sorunlar vardı. Aslında birlikte olmamızın ihtimali dahi yoktu. Çünkü kızı ailem istemiyordu. Yaşça benden büyük ve mezhebi boyutları vardı. Ben herşeye rağmen kabullendim ve evlenmeyi düşünüyordum. Ailem bu kızla arkadaş olmamdan, evlenmek istememden hoşlanmıyordu. Her defasında beni bir kenara çekip ayrılmamız için bana söylemlerde bulunuyorlardı. Günün birinde annem kıza oğlumdan uzak dur demesinden sonra sevdiğim kız benden uzaklaşmıştı. Ne yaptıysam bir türlü affettiremedim kendimi tüm bunların sorumlusu bendim. Sonrasında terk edilen ben oldum ve üzütülerimle baş başa kalmıştım. Hocamla tanıştım bana Vefk dualarıyla tılsım göndereceğini söyledi. Bu tılsımı yanımda sadece 15 gün taşımamı istedi. 15 gün sonra seni terk eden kız arkadaşın sana geri dönecek dedi ve öyle de oldu. Ailemin kızı istemediğini hocama anlattım ve onun için de ikna etme tılsımı hazırladı şimdi ailemin kız arkadaşıma karşı ön yargılarını ortadan kaldırmak istiyorum. İlk deneyimimde hocamdan memnun kaldım. İkinci dememem olan ailemin ikna edilmesi çalışmasında da buradan bilgi paylaşıyor olacağım.

  1. dilem dedi ki:

   vefki takmaya basladiginizda kendinizde bi farklilik hissettiniz mi yani tututup tutmadigini kendimiz anlayabilir miyiz

   1. melike dedi ki:

    aa evet mesela bende kolyem kargoyla geldi hocam sağolsun çok güzel paketlemiş güzel kokular vardı sanırım safran murekkepi takınca böyle nasıl huzur buldum bu anlatışmaz yaşanır

 6. aşkın sa dedi ki:

  büyülere karşı ön yargılı bir insandım. Araştırdım ki aslıda büyü değil tılsım yapılıyormuş. Tılsım la özel bir işimi hallettik hocama teşekkür ederim.

 7. Salman D. dedi ki:

  Allah rızası için birisi şu medyum hocanın telefon numarasını versin. Birini çok seviyorum yardım edin.

  1. FeriT dedi ki:

   05422546214 orda kocaman yazıyor arkadaş görmüyon mu numaray 🙂

 8. A.Gül. Yılmaz dedi ki:

  Herkese merhaba,
  15 senelik evliliğim süresince eşimden her zaman şiddet gördüm. Alkol alıyordu. Alkol aldıktan sonra eve geldiğinde beni dövüyor ve küfürler ediyordu. Ayrılmak istiyordum ama korkumdan ayrılmak istediğimi bile söyleyemiyordum. Medyum hocayla görüştüm ve bana boşanma tılsımı yaptı. 1 sene oldu ayrılalı şimdi ne beni ilgilendiriyor nede ben onu ilgilendiriyorum. Yapılan tılsımdan kocamın haberi olmadı sessiz sakin bir şekilde 15 yıllık evliliğimi hocam sayesinde bitirdim. kocasından şiddet göreniniz varsa ayrılma korkusu yaşıyorsanız medyum hocayı arayın derdinize derman olsun.

 9. Nermin C. dedi ki:

  Hocam çalışmamızın 2. haftasına girdik herşey istediğim gibi gidiyor. Kocam boşanmaya ikna olur gibi hareketler ediyor. Allah sizden razı olsun en sonunda kurtulacak gibiyim. İyiki sizi bulmuşum.

 10. Ahmett dedi ki:

  Sevdiğim bir kızın ilgisini çekmek istiyordum vefk ile bunu hocam halletti sağolsun. Hocam daha çok dua, vefk, tılsım gibi şeylerle işini hallediyor. Büyü yapmıyor yani. Bu sebeple hocaya güvenebilir hatta büyüden korkuyorsanız hoca büyü yapmıyor. Ama işinizi çözüyor.

  1. Tuncay dedi ki:

   Sselâmün aleyküm bu vefk büyü filân değil dimi haram değil yani dimi. Gerçekten faydası oluyormu.

 11. önder dedi ki:

  hocaya aşk celbi yaptırdım. 3 haftada işe yaradı. imkansız diyebileceğimiz, asla bir araya gelmemizin ihtimali bil olmayan sorunu ortadan kaldırdı ve kız arkadaşımla çok mutlu olmaya başladık. Üstelik kız resmen bana bağlandı herkesi arkasına alıyor.

  1. SEDEN dedi ki:

   HOCAYA NASIL ULAŞIRIM??

  2. Kübra dedi ki:

   Merhaba bende yaptırıyorum şuan hazırlanma aşamasında ama ben biraz sabırsızlanmaya başladım gerçekten etkisini net gördünüz mü emin olamıyorum bir türlü

 12. Kadeer dedi ki:

  Hocanın telefonu sitede yazıyor ama görmedin yada ulaşamadın sanırım. Ben hocayla bir kaç kez çalışma yaptım ve hepsinde başarılı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Bazen hocam yoğun olabiliyor. Ama 05422546214 bu numarası sürekli aktif dene kesinlikle ulaşırsın ve yardımcı olur.

  1. Beyzaa dedi ki:

   Size bişey sorabilirmiyim bi kaç kez çalışmışsınız yardımcı olabilirmisiniz

   1. Kadeer dedi ki:

    Faruk hoca başarılı numarası vardır ayarabileersiniz

 13. Ayeşcik-cik dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar hocam ile geçenlerde çalışma yaptık. Kesinlikle yorumlarınızda haklısınız gerçekten başarılı oldu. Allah razı olsun hocamdan. Bana vefk çalışması yaptı ve kısa sürede etkisini göstermeye başladı. Gayet memnun kaldım. Tereddüt eden var ise hiç kuşku duymadan iletişeme geçebilir. Ben hocama bizzat kefilim

  1. Lale dedi ki:

   Ayşecik bende hocaya işlem yaodirnak isdyorum ama tedirginim gerçek ise yariyomu su yapdirdinizmi

  2. T.f dedi ki:

   Gerçekten etkili oldu bende de

 14. gizem dedi ki:

  gerçek bir medyum arıyorsanız tek geçerim

  1. Emine dedi ki:

   Nekadar para veriliyor

 15. Selime şn dedi ki:

  0542 254 62 14 telefonu bu sanırım. Bende yaptırmak istiyorum bazı sıkıntılarım var da çpok methi duydum.

 16. Katarli-guzel dedi ki:

  Aynen bu no bende hocam sevgilimle ayrılmıştım bağlama yaptı muazzam etkileri var anlatılmaz yaşanır. Gerçekten arayan yaptıran pişman olmaz numarası bende yazıyorum 05422546214

  1. semra dedi ki:

   bende yaptirmak istiyorum fiyati ne kadar

  2. Osman dedi ki:

   Olumlu sonuc almıssınız masallah
   Bu konuyla alakalı konusabılırmıyız?

 17. Emine kel dedi ki:

  Hocayla görüş bence kardeşim sana bilgi verecektir

 18. celal - dedi ki:

  beni terk eden kız arkadaşıma bağlama vefki yaptırdım. Etkisini 3 günde gösterdi. hocam en fazla 1 hafta demişti bana 3 günde faydasını gösterdi. Kız arkadaşım geri döndü ve hiç bir yan etkisini de görmedik. Kulaktan dolma bilgilerle vefk ters teper, psikolojik sorunlar yaratır gibi söylemleri kulak ardı edin. hoca bana sadece tılsım gönderdi hiç bir sorun da yaşamadık.

  1. Übeyt Taner dedi ki:

   Celal vefk kaç günde yapıldı yani toplamda ne kadar sürede etkisini gördünüz? Benim acil olarak beni terk eden kız arkadaşımı geri döndürmek istiyorum hocaya hangi telefondan ulaştın?

 19. Ahmet ceyl dedi ki:

  Hocayla telefondan konuştum en erken aşk tılsımı ne zaman sonuç verir dedim. 7 günde hazırlanır 15-40 gün arasında sonuçlanır dedi. Bu benim için büyük bir zamandı ama yapmaktan başka çarem yoktu. Şansıma 8. gün tılsım etkisini gösterdi. Sağolun hocam.

 20. Deli kadir dedi ki:

  Etkisini ne yapacaksınız arkadaşlar. Adam zaten işinizi hallediyor. Ha bugün olmuş ha 40 gün sonra başka çareniz mi var sanki, Ben 20 gün önce tılsım yaptırdım hocaya 12. gün etkisini net bir şekilde gördüm. Beni terk eden sevgilim 12 günde bana geri geldi. Allah sizden bin kere razı olsun hocam.

 21. Keriman dedi ki:

  Bunlara inanmazdım ama bu hoca gerçekten bir başka. Hiç olmaz dediğim şeyler bir bir hayatımda olmaya başladı. Kısmetim kapalıydı evlenmek istiyordum kısmetim açıldı. Borçlarım vardı şansızlığım gitti ve işe girdim borçlarımı ödeyebiliyorum. İyiki çalıştım hocamlan

 22. Ünal. T dedi ki:

  Arkadaşlar belkide akraba evliliğine sizde karşı olabilirsiniz. Aynı şekilde etrafımdaki tüm eş, dost, akrabalarım akraba evliliğine karşıydılar. Sırf bu nedenle kız arkadaşım benden ayrılmıştı. Medyum hocayı aradım başka çarem kalmamıştı kız arkadaşımın bana geri dönmesini sağladı. Akrabalarımız evliliğe artık yeşil ışık yaktılar bu hoca gerçekten ne yaptı bilmiyorum ama tek bildiğim şey büyü yapmadan bu işi çözdü sizde benim gibi sorunlar yaşıyorsanız hocayı arayın derdinizi anlatın derim.

 23. Kezibo dedi ki:

  Ben aşk tılsımı yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran var mı? Ne kadar sürede etkisini gösteriyor? Tüm işlemler ne kadar sürede tamamlanıyor acaba? Yaptıran kişiler bilgi verirse bende hoca ile iletişime geçeceğim.

 24. Titankaran dedi ki:

  Ben harmura aşk celbi yaptırdım etkisini 18 günde tam olarak gördüm. Hocayla iletişime geçiyorsunuz kısaca aşk öykünüzden bahsediyorsunuz hoca da aşk tılsımı ya da ak celbi yapıyor. 15 -90 gün içinde olabilir diyor. Ben 18. günde kızın bana aşık olmasını sağladım. Şİmdi mutlu ve huzurluyum.

 25. Mervee dedi ki:

  Hocaya nasıl ulaşcam

  1. Adede-lele dedi ki:

   Merhaba 0542 254 62 14 numarası sanırım sitedeki no

 26. Yok-isim dedi ki:

  Selam arkadaslarim benim de ailemi sevdigim cocukla evlenmeye ikna olmalari icin yardim almaya ihtiyacim var acaba yardmci olableck birileri varmii

 27. B.Sevcan KULAK dedi ki:

  Ben daha önceleri methini duymuştum hocamın. Sonradan öğrendim ki yakın bir arkadaşımında bir sıkıntısında yardımcı olmuş. Allah başımızdan eksik etmesin gerçek ilim sahibi hocalarmiz

 28. MEKE-ANK dedi ki:

  YER NERES BILEN VARMI ACABA BEN UZAKTAYIMDA NASIL OLUR KI GORUSEN YAPTRAN VARMI

  1. Elife dedi ki:

   Kargoyla gonderiyor bende çalıştım medyum hocayla tavsiye ederim, dürüst insandır.

 29. Sinemin annesi dedi ki:

  Mrh benimde esimle bir takim sorunlarim var acaba arasam yardimci olur mu medyum hoca

  1. erkan kut dedi ki:

   hoca vefk yapıyor mu bilen varmı

 30. M.Ali. Sur dedi ki:

  Evet ben harmura aşk celbi için başvurdum gerçekten etkili oldu üzerimde taşıdım dualarını hocam yaptı tavsiye ederim

 31. ömrüye dedi ki:

  benim kocamla aramizda vok buyuk sıkınrılar vardı 7 yıllık evlıyız ve 2 tane çocuğumuz var beni, aldatmaları sürekli başka kadınlardan bıkmıştım ama sonunda Allahıma çok şükür bu sorunlarım bitti gitti hocam vesile olmuştur eksik olmasın

 32. nenino dedi ki:

  Hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum

 33. Mustafa atesoglu dedi ki:

  Selam edimden sogudum bu olay 4 sene öncede oldu şu anda başka bi evli bayanı seviyorum oda evli ama ama eşini sevmiyor çocukları oldugu icin katlaniyor esi onu çok sıkıyor ama banada ilgisi var birde müslam ülkeden görüntülü görüştügü var ama bana vakit geçiriyorum diyor bir ayrılıyorlar bir barışıyorlar ama her şey telefonla oluyor bana anlatıyor benim içimde bunları anlattıgında sürekli sıkıntı oluyor ne yapabilir

  1. Sinan dedi ki:

   Güvenilir hoca düsürt ayrıntılı şekilde beni çok iyi aydınlattı benim istediğim farklı bir konuydu ama hocamda o yokmuş. Dürüstlüğü için teşekkür ederem

 34. Zehra celi dedi ki:

  Vefk tılsımı kendimis yapamayi,ssanirim hocamdan destek alacagim 0542 254 62 14 numarasi bu galiba

 35. Samiye dedi ki:

  Tamamen Gerçek bir hoca muazzam dürüstlük inanıyorum iyikide tanıdım

 36. Kerime dedi ki:

  Benim işim oldu çok şükür

 37. Edaa dedi ki:

  Merhaba yorum yapan ve hocaya yaptıran arkadaşlar herhabgibirnizle özel görüşmek istiyorum mümkün mü

 38. eriko dedi ki:

  kardeşim bende eşimden ayrıl dim bir yıl oldu ayrılalı şimdi yaptrdım

  1. tufAN dedi ki:

   ben güçlü dualar ile vefk hazırlattım faruk hocama teşekkür ederim en azından kavgalarımız eşlimle azaldı evde iyi olur inşallah çok sağolun hocam

 39. Guli dedi ki:

  Etkisi varmı arkadaşlar bende yaptırmak istiyorum

 40. Elizz dedi ki:

  Yaptıran ve faydasını gören var mı ?

 41. Zeynep dedi ki:

  Ben görüştüm hocayla inşallah dediğiniz gibi olur sizin yorumlarınıza cesaretimi topladım bu akşam başlıyor

 42. Oktayyy dedi ki:

  Hocam ile çalışma başlattım vefki elime dün geçti,bugün 1.gün inş gelişmeleri burada yazacam an be an…

  1. lefin dedi ki:

   çok başarılı hocaymış 17 günde sonuç aldım cidden

 43. Şeref dedi ki:

  Benim de kargom 3 4 güne gelecek inşallah hocam vesile oldu hayırlısı olsun inşallah gelişmeleri ona göre yazacağım

 44. Mine dedi ki:

  Üçret karşılığında mı yapılıyor bu dua

 45. geybolu dedi ki:

  arkadaşlar ıyı günler ben faruk hocama güvendım onun sayesınde yuvam kurtuldu sagolsun banada sonuç aldıgı bir müşterisi önerdi sagolsuncok iyi birisi arkadaşlar 18 günde sonuç aldım cok güvenılır biri arkadaslar

 46. ELİZZ dedi ki:

  SELAMLAR BEN MERVE EVET ELİZZ BEN GEÇ ETKİ GÖRDÜM AMA 19 GÜNDE BAŞARILI OLDUK HOCAM VESİLESİYLE MUTLUYUM İNŞALLAH HERKEŞ MUTLU OLUR

  1. Gizemli dedi ki:

   İnş benimde tutar

 47. Şeref dedi ki:

  Arkadaşlar inanın sabır edenler mutlaka muradına erer kişiden kişiye değişir vevkin etkisi insanın metobolizma sına bağlıdır tıpta bile aynı tedaviyi gören iki insan aynı anda iylesmiyor kimisi çabucak kimisi geç iyileşir hocam banada vefk yaptı 1 haftadır taşıyorum hemmen olacak diye bir piskoloji içerisine girmeyin geç olsun hayırlısı olsun yeterki gelişmeleri tekrardan paylaşacağım

 48. Gizemli dedi ki:

  Benim de 2 haftam sabırla bekliyorum inşallah olur

 49. Srkn dedi ki:

  Benim de 30. Gün sabırla bekliyorum inşallah olur

  1. Gizemli dedi ki:

   Benim de bugün 30 günüm bende bekliyorum inşallah olur

 50. Şeref dedi ki:

  Evet arkadaşlar imkansız dediğim şeyler olmaya başlıyor 1 yıldır benden sebepsiz yere ayrılan kız arkadaşım engelleri kaldırdı bu gün 15 günüm faruk hocaya ne kadar dua etsem azdır allah senden razı olsun faruk hocam ne kadar büyük ilim sahibisin gelişmeleri tekrar yazacağım

 51. Veysel dedi ki:

  Bugun 30. Gün sabırla bekliyorum inşallah olur

 52. Gizemli dedi ki:

  Sonuç alan var mı 32 okumam ama fakat bir şey yok

 53. Gizemli dedi ki:

  Benim 38 günüm böyle uzun süreden sonra etki gören var mı arkadaşlar

 54. önder dedi ki:

  aşk celbimde çok güçlü etki var. inşalah böyle ilerler herkesin olsun hayırlısıysa en doğrusunu Allah bilir, tabi hocama saygı duyuyorum eksik olmasın

  1. Gizemli dedi ki:

   Benim 40. Gün doldu ikinci duayı yapacak hoca etki zayıfmış

  2. Gizemli dedi ki:

   Etki gördünüz mü bende başlıcam da kaç günde gördünüz

   1. siyah dedi ki:

    kardeşim ben ikinci işlemde şükürler olsun etki alabildim faydasını gördüm tavsiye ederim

 55. Gizemli dedi ki:

  Ben vefke devam edicem 2 vefkee öyle olan varsa yazabilir mi

 56. Gizemli dedi ki:

  Ben vefke devam edicem Celp etki görmezsem

  1. kamil pak dedi ki:

   ben ikinci işlemde faydasını aldım gizem hatta şuan mesajlaşıyorum 🙂

 57. Rana dedi ki:

  Benimki çok güçlü etkili oldu

 58. esma kor dedi ki:

  hocam sizden Allah razı olsun herşey çok güzel ilerliyor bugün eve geldi annemle görüştü madiiyattan dolayı bu sene değil ama önümüzdeki yaza düğünümüz olacak inşallah önce Allah sonra sizin sayenizde . çok aöma çok sağolun

 59. sinan toprak dedi ki:

  bir kıza tutuldum herkesinki kendine farklı gelir ama aşırı kaptırmıştım kendimi . zamanında çok buyuk konustum sanırım o yuzden basıma geldi. ben ben değil o neyse ben oydum ama yinede iyi ilerliyordu herşey . sonra zaaflarımı bildiği için ayrıldı benden 1 sene önce. ben tam 1 sene boyunca yaşamıyordum sadece zorunlu ihtiyaclarımı gideriyordum.artık bu böyle olamaz dedim ve çareler aramaya başladım ve az kalsın faruk hoca çıkmasa karşıma büyüye yönelicektim. sağolsun hep dinledi hiç kırmadı. aşk celpi yaptırdım 1 ay oldu yani. YANİ AYRILMAMIZDAN 1 SENE 1 AY SONRA BENİ HER YERDEN ENGELLEYEN KADIN DÜN MESAJ YAZDI. ÇOK ŞAŞIRDIM HEMEN HOCAMA SORDUM CEVAP VERMEMİ YADA NE YAPMAMI ELİM AYAGIM TİTRİYORDU . BİRAZ SOGUK BŞR KONUŞMA YAŞANDI ARAMIZDA GÖRÜŞMEK İSTEDİ ŞU ARALAR İŞLERİMİN OLDUGUNU DAHA SONRA BELKİ GÖRÜŞEEBİLECEĞİMŞİZİ SÖZYLEDİM.(işlem sürecinde kendimi geri tutmam gerektiğinden dolayı hocam böyle söylemişti). bakalım ilerleme durumunda mutlaka burayada yazıcam. hayurlıu günler herkese

 60. seval h. dedi ki:

  konuyu anlatmak istemiyorum sadece çok dolandırıldım o yüzden yazıyorum. faruk hoca gerçek hocadır sağolsun kötü zamanlarımda yanımda olmuş ve yaptırdıgım işlemlerden çok fayda gördüm. sağolsun hergün duamdasın hocam. Rabbim herkesin sıkıntısını gidersin inşallah. amin.

 61. yasemen terli dedi ki:

  kargomu az önce aldım . mis gibi bir koku yayıldı odama sanırım safran kokusu. şimdi hocamın söyldiği şekilde kullanıma başlıycam bakalım kaç günde etki alıcam hayırlısı

 62. Erdem ali dedi ki:

  Selamünaleyküm arkadaşlar eşim çocuklarım da alıp beni ortada dımdızlak bıraktı hiçbir şekilde kendisine ulaşamıyordum. Annesinin evine gittim polis çağırdılar artık son çare intihardı. Bir arkadasım dayanamadı faruk hocama yönlendirdi beni. Ben o dönemlerde canıma koymadıysam buNu faruk hocama borcluyum. Eşimde sayesinde evine döndü şimdi eskisinden çok huzurlu ve mutlu bir yuvamız var. Sağol hıcam Allah seni sıkıntısı olanların başından eksik etmesin.

 63. Ömer ali tunç dedi ki:

  EVET GİZEM BENDE İKİNCİ İŞLEMDE FAYDA GÖRDÜM ŞÜKÜR. ÜMİDİM BİTMİŞTİ AMA ŞÜKĞRLER OLSUN

  1. Salih t dedi ki:

   Bana da ikinci işlemi yapıyor Ömer kardeş. Sen kaçıncı günde etki gördün

 64. Samimi seven birisi dedi ki:

  Ben de bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum , cidden bu işi yapıp gerçek anlamda memnun kalan var mı ? Allah rızası için şu postadan bana yazabilir misiniz süreci ve sonucu ? bingomyminiworld@gmail.com
  Şimdiden Allah razı olsun …

  1. F.t. dedi ki:

   Merhaba samimi seven birisi kardeş. Posta atmay bilmiyourum.harmura aşk celpi yaptırdım ben ilk zamanlarda bayağı kafaya takmıştım artık ümitim kalmamiştı.sürecin sonunda görebildim etkisini.çok farklı bir insan olarak döndü sevgilim.

 65. Esra dedi ki:

  Babam her gece annemi dövüyordu faruk hocama internetten denk geldim vefk yaptırdım 10. Gün fayda görmeye başladık şükürler olsun babam alkolü bıraktı Allah razı olsun faruk hocam.

Bir cevap yazın