Aşık Etme Vefkleri Nasıl Yapılır?

Vefkler hakkında bilinmesi gerekenler, aşk vefki yapanlar veya yaptıranlar başka yol bulamadıklarını söylerler. Her insan mutlak aşık olmuş veya olacak ve her insan arzuladığı kişinin kendisine aşık olmasına ister. Bunu yapabilmek için de her yolu dener. Kimisine göre bu problemi çözümlemenin yolu aşk vefki yapmaktan geçmekte ve onlar için çare budur. Ancak seven sevdiği kişi tarafından sevilmiyor ise, sevdiği kişiyi aşık etmek aşığın son umudu olmaktadır.

Aşk şiddet içeren bir muhabbettir evrenin yapısı ve mayasında sevgi muhabbet var. Bu çekim alanı içine bir kalp taşıyan her insan girmektedir. Her insan aşkın cazibesine kapılır kâinat bu muhabbet ile durur ve bu aşk ile yürür ve bu sevgi ile döner.

Aşk vefki nedir nasıl yapılır, aşk için yapılan vefk çiftler arasında uyumu saygıyı hoşgörü ve anlayış sağlama amaçlı yapılan son derece etkili bir vefk uygulamasıdır. Vefkler ile yapılan bu çalışma toplum içinde her ne kadar da büyü ismini taşısa da esas olan sevgi ve aşkı arttırdığı insanları birbirlerine sevdirip daha mutlu bir hayata sürüklediği için dini anlamda sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

Yapılan bu çalışma birbirleri arasında sevgi aşk bağları oluşacak kişilerin bilgileri ile uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonrası hangi niyet için vefk isteniyor ise, kişilerin bireysel özelliklerine uygun en etkili vefk oluşturulur. Görevli ruhani hizmetliler atanır ve vefk tamamlanmış olur.

Aşk için yapılan vefk nasıl etki eder, aşk vefki taşınmaya başlaması ile beraber harekete geçen enerji yoğunluğu ve duanın etkisi ile çalışmaya başlar. Bir süre sonrasında kişilerde karşılıklı olarak sıcaklık yumuşama ve samimiyet belirtileri görülür. Yapılan vefk işin ehli bilgi deneyim sahibi kişilerce yapılması durumunda ömür boyu etkili olabilmektedir.

Aşık Etme Vefkleri Nasıl Yapılır?” için 11 yorum

 1. Ali Çekel dedi ki:

  Faruk hocam Allah sizden razı olsun. 23 gün önce üzerimde taşımaya başladığım kısmet açma vefki sayesinde bugünlerde işlerim çok açıldı ve artmayada devam ediyor sonunda kendime ve aileme rahat bir yaşam sunabileceğim.Verdigim para kuruşuna kadar helal olsun.Saygilar hocam.

  1. Gamzeli_Yarim dedi ki:

   Hocamdan Allah bin değil bin defa razı olsun eli öpülesi kişidir……

 2. Elfida- dedi ki:

  Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda faruk beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi medine o başka bir sıkıntısı için faruk beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende faruk bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 3. Davut Ö. dedi ki:

  Merhaba sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve faruk hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Faruk hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 4. N-Durman m dedi ki:

  Sevgili kardeşlerim faruk hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi biri tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye faruk hoca yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle faruk hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama faruk hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  1. SEVEL dedi ki:

   BENDE YAPTIRIYORUM UGÜN ULAŞTIM KDİSİ EVET İYİ BİRİSİ YARDIM SEVER HEMDE

 5. Süeda dedi ki:

  Herkese selam. Arkadaşlar Faruk hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Faruk hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 6. etiler dedi ki:

  sonunda doğru kişiyi buldum çok şükür

 7. Emel dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende yaptırmak istiyorum ama nasıl inanacağım bilmiyorum.
  yalnış birşey yapmak istemiyorum.Gerçekten yazdıklarınız doğrumu??

 8. nare yıldız dedi ki:

  arkadaslar bende kendısıyle bugun görüstum bağlama ıslemı yaptırcam cok ılgılı bı kısılık.hsp numarası kendı adına bu bana güven verdı.

Bir cevap yazın