72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüsü

72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüsü

Büyü, hayatın her yerinde her durum için başvurulan bir yöntem haline gelmiştir. Geçmişten günümüze en çok kullanım amacı aşk olmuştur. Bir şeylerin bir an önce olmasını isteyen insanların ise başvurduğu 72 saatte etki eden aşk büyüsü en tercih edilen büyüler arasındadır. Pek çok farklı çeşidi olduğundan birisini aşık etmek için büyü tercih edenlere farklı seçenekler sunulabilmektedir. Yeni birisine uygulanabileceği gibi evine sadık olmayan eşlere ya da boşanma aşamasında olan çiftlere de uygulanabilmektedir.

Çeşitli tılsımlar, celpler vs. ile yapılabilen bu büyüler, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yapılabilecek bir hata hem büyünün gerçekleşmemesine hem de kötü sonuçlara sebep olabilir.

72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüsü Yapımı

72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüsü
72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüsü

Bu gibi büyüler ileride sorun teşkil etmemesi adına uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü ömür boyunca sürecek bir duruma sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda yapıldıktan sonra çok kısa süre içerisinde etki gösterir.

72 saatte etki eden aşk büyüsü, uzman kişiler tarafından sadece kişiye özel yapılabilir. Burada kişinin niyetinin temiz olması ve bu büyüyü gerçekten istemesi de çok önemlidir. Eğer medyumda büyü ile aşık etmek konusunda deneyimliyse bilgi ve birikimini aktararak, etkili bir aşk büyüsü yapabilecektir. Bunun yanında Şems ve Zühre saatleri hesaplanıp yapılıyorsa kişinin bilgileri de önemlidir. Fil dişi, ceylan nalı ve benzer türde eşyalara büyü sırasında ihtiyaç duyulabilir. Bu eşyaların ne olduğu medyum tarafından belirlenir ve duruma göre talep edilir.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Bu tür büyülerin etkileri büyünün türüne göre değişmektedir. Genelleme yapmak gerekirse büyü yapılan kişide gözle görülür değişiklikler olur:

  • Evliyse boşanır, sevgilisi varsa ayrılır.
  • Büyü yapıldıktan sonra düşünceleri değişir, sürekli büyü yaptıran kişiyi düşünür olur.
  • Rüyalarında görür.
  • Bir anda sevdiğinden soğuyup sevmediğine bağlanacaktır. O kadar sıkı bağlanacaktır ki büyüyü yaptıran kişi bu durumdan korkabilir.

Böyle durumlarda karşı tarafın yapması gereken sakin durmak ve büyünün tam tesir etmesini beklenmektedir. Aşık olma büyüsü yapılan kişideki en büyük belirti ise kontrolsüz kalmasıdır. İradesi dışında hareketler sergileyebilir. Bu kendinden geçmesi anlamına gelmez. Düşünceleri direkt büyüyü yaptıran kişiye kayacağı için düşüncelerini kontrol edemez.

72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

İnsanların bir umut olarak gördüğü bu tür aşk büyülerinde maalesef işinin uzmanı olmayan kişiler tarafından yapıldığında problemler yaşanabiliyor. Bu tür işlemleri yaptırmak isteyenler iyice araştırıp, doğru medyumları ya da hocaları bulup onlara danışmalıdır. Her uzmanın kendisine göre yöntemleri vardır. Zaten büyülerin de birden farklı çeşidi vardır. Kullanılan tılsımlar, eşyalar, celpler vs. değişiklik göstermektedir.

Bu tür büyüler kişilerin verdiği bilgilere göre yapıldığı için herkeste aynı sürede ya da aynı belirtilerde olması beklenmemelidir. Bu işi yapan medyumlara güvenilmeli, eksiksiz ve doğru bilgiler verilmelidir. Ayrıca içinden gelerek ve gerçekten inanarak büyü işlemi yapılmalıdır. Yapılan işlem sonrasında medyumun dedikleri özellikle dikkate alınmalı ve buna göre davranılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara